Arama

Göz Kenarı Kırışıklık Giderici Kremi

Göz kenarlarındaki yaşlanma belirtilerinin azalmasına yardımcı olur.Ürün içeriği klinik araştırma neticesinde göz kenarlarındaki ince kırışık ve çiziklerin azalmasına siyah göz halkalarının azalmasına, sağlıklı ve pürüzsüz olasına yardımcı olur.


105,00 TL

Mevcut: Stokta yok, en kısa zamanda yenilenecektir.

MEN'S STOCK DAILY REJUVENATING EYE CREAM

GÖZ KENARLARI KIRIŞIK GİDERİCİ KREM

% 100 Doğaldır.

Göz kenarlarındaki yaşlanma belirtilerinin azalmasına yardımcı olur.

Ürün içeriği klinik araştırma neticesinde göz kenarlarındaki ince kırışık ve çiziklerin azalmasına siyah göz halkalarının azalmasına, sağlıklı ve pürüzsüz olasına yardımcı olur.


 

KULLANIM: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Göz kenarlarına yavaşça ve genişçe tatbik edin. En iyi sonuç için günde iki sefer uygulayınız.

 

İÇİNDEKİLER: Hidrolize buğday proteini, yulaf proteini özü,Buğday protein, gliserin, Lavandula angustifolia * özü, Laminariaözü, Rosa Mosqueta  tohumu yağı (lavanta)*, soya yağıaloeyaprağı ekstresi, çuha çiçeği yağı * japonica kamelya yağı,  E vitamini, PGApantenol, Parkii (shea yağı) * Retinil palmitat(vitamin A)C vitamini, arginin, glisin, lizin, prolin, xanthan sakızıcarrageenan, greyfurt  tohum özü E vitamini, cadı fındığı özü, C vitamini , havuç kökü özütübetaoroten

*Organic

15ml.